„Ples bude v piatok ?”

Áno, znelo to trochu bizarne, keď sme si ako členovia Študentského parlamentu predstavili, čo nás všetko čaká. Pre lepší kontext: fašiangové obdobie bolo krátke a sobôt málo. Výzvu sme nakoniec pevne zobrali do našich rúk a odvtedy sme ju nepustili. A vyšlo to. V piatkový večer vo februári sme mohli vstúpiť slávnostnú bránu a otvoriť tak 12. Študentský ples.

V nadupanom programe mohli diváci obdivovať balet v podaní Rebeccy Döme, Niny Heltovej a Kamily Pecúchovej zo ZUŠ v Senici. Tanečné sólo Dany Chochlíkovej všetkým vyrazilo dych. Moderátor Erik Michalička priniesol tento rok so sebou prvotriednu energiu. Spolu s Katkou Sadloňovou zaspievali tohtoročnému kráľovi a kráľovnej plesu. Nimi sa stali Matúš Behan a Lenka Ravasová. Veľké gratulácie a skladáme vám poklony! DJ Choci náladu vyšperkoval do konca večera. Za výzdobu a veľkú pomoc pri vymýšľaní nápadov vďačíme agentúre Ivane Hečkovej. Za požičanie umelých kvetov, bez ktorých by sála nevyzerala tak, ako vyzerala patrí veľká vďaka kvetinárstvu LIPA. V tombole sa nachádzalo veľa užitočných vecí, ako napr. kolobežka, masážna pištoľ, či dokonca slúchadlá od značky Apple, za ktoré vďačíme firme IKO Sales International NV Slovakia.

Každý účastník sa mohol ponoriť do kráľovskej témy a mohol byť na jeden večer niekým urodzeným. Dúfame, že sa nám podarilo docieliť túto atmosféru. Tešíme sa na vás znova o rok!

Ema Poláková, Gymnázium Senica